IPImen ، Firewall ، NGFirewall-UTM، آیپی ایمن، فایروال ایرانی ، فایروال بومی، یوتی ام بومی، یوتی ام ایرانی، فایروال نسل بعدی ایرانی، فایروال نسل بعدی بومی

محصول IPImen Radius Billing یک نرم افزار حرفه ای در زمینه مدیریت کاربران شبکه در استفاده از منابع شبکه و اینترنت است که ماحصل بررسی محصولات محتلف بومی و غیربومی ارائه شده در زمینه اکانتینگ است که با بررسی دقیق و موشکافانه مشکلات رایج و قابلیت های محبوب در این محصولات، سعی داشته است که یک بسته نرم افزاری جامع و کامل را ارائه نماید تا مدیران سیستم بدون هیچگونه نگرانی از عملکرد یکپارچه آن ، اقدام به خرید و جایگزینی این محصول با سایر محصولات دارای مشکل بنمایند.
این محصول با توجه به طراحی کاملا بومی، همچنان مستعد پیاده سازی قابلیت های جدیدتر و جذاب تری است که ممکن است توسط کارشناسان این حوزه پیشنهاد گردد.


 

 • معرفی محصول IPImen Internet Billing
 • مشخصات تخصصی و عمومی
 • مدل بندی
 • نمای ظاهری
 • دانلود فایل ها
 • دمو آنلاین

مفهوم اکانتینگ به محصولاتی اطلاق میگردد که بصورت سخت افزاری یا نرم افزاری ارائه شده و بصورت جامع و یکپارچه اقدام به مدیریت میزان مصرف کاربران و همچنین سهمیه بندی اینترنت یا منابع پهنای باندی سازمان میپردازد.

محصول IPImen Internet Billing ، یک AAA Server کامل و قدرتمند است که وظیفه کنترل، احراز هویت و مدیریت مصرف اینترنت در سامانه های لن اکانتینگ (Lan Accounting) را برعهده دارد. این محصول با پشتیبانی کامل از پروتکل RADIUS و ارائه پروسه کامل AAA (احراز هویت (Authentication)، مدیریت دسترسی ها و محدودیت ها (Authorization)و مدیریت مصرف منابع (Accounting) ) در قالب قابلیت‌هایی همچون اکانتینگ و احراز هویت و ... ارائه شده است.

با توجه به ایرانی بودن این محصول ، تلاش ما بر این بوده که تمامی جزییات مرتبط با اکانتینگ را در این محصول تعبیه نماییم تا نیازهای اساسی مدیران سازمان‌های ایرانی را (با توجه به گران بودن پهنای باند اینترنت، بهره‌وری پایین کارمندان، استفاده غیراصولی از اینترنت و ...) با یک مدیریت شناور به همراه همگام‌سازی کامل با Active Directory، امکان مدیریت جامع کاربران، گروه‌ها و Reseller ها را فراهم کرده باشیم. در قابلیت احراز هویت این محصول نیز تمامی الزامات در راستای کنترل کاربران در Device های مختلف ازجمله PC، Laptop، Mobile، Tablet و ... را با رویکرد بی‌نیازی از نصب Agent در دستگاه کاربران در نظر گرفته است تا برخلاف محصولاتی که شمارا ملزم به نصب Agent، Token یا پیاده‌سازی پراکسی می‌نمایند، بتواند با حداقل پیچیدگی و در تمامی حالات NAT، Route و Transparent ، کاربران را با متدهای مختلف حتی به‌صورت SSL، احراز هویت نماید.

در این محصول به قابلیت‌های مرتبط با مدیریت ترافیک و مدیریت پهنای باند تأکید زیادی شده است و به‌صورت multi Identity می‌توان انواع محدودیت‌ها را به کامل‌ترین روش ممکن اعمال نمود. همچنین مدیریت ارتباطات Wi-Fi  و ارائه خدمات بی‌سیم در بعضی از مدل‌های سخت‌افزاری این محصول نیز، موجب بی‌نیازی مدیران شبکه از نصب دستگاه‌های Access point خواهد شد و مدیریت یکپارچه را به شما ارائه خواهد داد.

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های این محصول، امکان ارائه گزارش‌هایی بسیار دقیق از وضعیت موجود شبکه و سیستم است که مدیران شبکه را از استفاده سایر محصولات آنالیز و مانیتورینگ بی‌نیاز می‌نماید.

این سیستم می‌تواند هم‌زمان در تمامی مدل‌های L3 Route ، L3 NAT  ، L2 Bridge و Proxy قرارگرفته و خدمات خود را ارائه دهد و استفاده از یکی از حالات ذکرشده موجب نمی‌گردد تا کل سیستم در همان مدل قرار گیرد. به‌طور مثال تعریف PBR یا همان Force Route در یک رول یا بردن Interface ها در مدل Bridge ، این اجبار را برای شما به وجود نمی‌آورد که کل سیستم را در این مدل تنظیم نمایید.

IPImen Internet Billing Features

 • امکانات User Control: +

 • امکانات Management: +

 • امکانات Protection: +

 • امکانات Network: +

 • 1

چاپ ایمیل